Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Nuk i lë vend imagjinatës, Belen Rodriguez pozon foton pa të brendshme... (FOTO)

Nuk i lë vend imagjinatës, Belen Rodriguez pozon foton pa të

E shtrirë duke marrë rreze dielli, Belen Rodriguez provokon keq ndjekësit e saj të shumtë në “Instagram”. Në pozën ku nuk i lë vend imagjinatës, e bukura Belen shfaqet pa të brendshme.

Nuk i lë vend imagjinatës, Belen Rodriguez pozon foton pa të

Por pavarësisht kësaj, ajo sigurisht që nuk zbulon asgjë pasi pjesën intime e ka mbuluar me njërën dorë. Ndërkohë lëkura e saj e nxirë shkëlqen nga rrezet e diellit.

Nuk i lë vend imagjinatës, Belen Rodriguez pozon foton pa të

E si çdo postim tjetër i Belen, edhe ky ka marrë me mijëra pëlqime dhe komente nga më të ndryshmet. Ashtu si vetë poza, edhe komentet e fansave kanë qenë paksa provokuese.

Nuk i lë vend imagjinatës, Belen Rodriguez pozon foton pa të

Nuk i lë vend imagjinatës, Belen Rodriguez pozon foton pa të

Nuk i lë vend imagjinatës, Belen Rodriguez pozon foton pa të

Nuk i lë vend imagjinatës, Belen Rodriguez pozon foton pa të

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore