Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

“Nuk i duhet gjë imuniteti se do dalë vetë”/ Luizi shikon me detaje Bledin: Ka dy ditë në shtëpi dhe nuk ka ndërruar çorapet

“Nuk i duhet gjë imuniteti se do dalë vetë”/ Luizi

Këngëtari i njohur, Luiz Ejlli, duket se shikon me vëmendje çdo detaj brenda shtëpisë më të famshme në Shqipëri. Jo vetëm që është i vëmendshëm në fjalët që thotë secili nga banorët, por duket se mban mend edhe veshjet e tyre.

Mbrëmë teksa qëndronte në dhomën e gjumit me Kiara Titon, Olta Gixharin, Keisi Medinin dhe Tea Trifonin, Luizi shprehet se “Bledi Mane ka dy ditë në shtëpi dhe nuk ka ndërruar çorapet”.

Pjesë nga biseda:

Luizi: Ej, po ky moj burrneshë, ka dy ditë në shtëpi dhe nuk ka ndërruar çorapet njëherë. Edhe me atë kapuç ka fletë, me atë është zgjuar dhe sjellë gjithë ditën nëpër shtëpi

Olta: Nuk e kam vënë re

Luizi: E kam vënë re unë, ti e di si jam për detajet. Nuk ka ndërruar çorapet për dy ditë që ka ardhur

Olta: Mos i ka njësoj

Luizi: Ka flet me to, është zgjuar me to

Olta: I dhemb shumë dhëmballa, ka pi është bombarduar me ilaçe

Luizi: Të dali pra se nuk rrihet. A të thashë se nuk i duhet gjë imuniteti se do dalë vetë. Ka fjet me kapuç

Olta: Ça ti bësh Luizit. Ka të ftohtë

Luizi: Do të mësohet

Olta: Po shko pyete

Luizi: Si ishte?

Olta: Pyeta

Luizi: Kaq u gëzova kur erdhi se thashë po kënaqëm, kaq më zhgënjeu

Olta: Po ai nuk ka filluar akoma, ça të zhgënjeu

Luizi: Ça me fillu

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore