Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Nuk humb më kohë, Paloma nis të thumbojë Donaldin

Nuk humb më kohë, Paloma nis të thumbojë Donaldin

Spektaklin e të martës mbrëma, publiku zgjodhi si një nga të preferuarit Palomën, duke i thënë kështu automatikisht imunitet për javën në vazhdim.

Paloma u shpreh se nuk e priste aspak këtë gjë por nga ana tjetër ky vendim i shërbeu për të kuptuar se cili nga banorët e dëshiron praninë e saj në atë shtëpi dhe kush jo.

‘’Sapo dëgjova emrin tim pash banorët, nuk e harroj fytyrën e Donaldit. Kisha mendim tjetër për të por më zhgënjeu shumë’’,- tha Paloma.


Ka qenë edhe Donaldi i cili pas shfaqjes i ka thënë Palomës se në vend të saj, preferencën e publikut priste që ta siguronte Sabiani.

Pas përfundimit të dënimit të tyre si pasojë e thyerjes së rregullave të ‘’Vëllait të Madh’’, Paloma nuk priti gjatë për të thumbuar të riun:

Paloma:  Hë, ke ndonjë parashikim tjetër?

Donaldi: Jo, por sapo ikët ju, të gjithë filluan të kërcenin rreth krevatit të Palomës.

Paloma: Normal, ju bë qejfi juve që ika unë./Top Channel

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore