Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Nuk fshihen më! Beniada poston foton dhe konfirmon lidhjen me ...

Nuk fshihen më! Beniada poston foton dhe konfirmon lidhjen me ...

Edhe pse ende nuk e kanë konfirmuar, të gjitha detajet tregojnë se Beniada Nishani dhe Blerti Hajdari janë në një marrëdhënie dhe çifti nuk ka çfarë të mohojë.

Ata duket se e kanë konfirmuar në heshtje. Teksa më herët modelja ka publikuar një “Instastory” ku i ka bërë edhe tag Blertit pa u ndjerë aspak në presion nga zbulimi i lidhjes së tyre, sot aj e ka përforcuar këtë duke postuar një foto dorë për dorë me Blertin.

Nuk fshihen më! Beniada poston foton dhe konfirmon lidhjen me ...Nuk fshihen më! Beniada poston foton dhe konfirmon lidhjen me ...

Siç shihet në foto, byrzylyku që mban në dorë personi misterioz është i njëjtë me atë të që kishte Blerti në një dalje televizive. Tashmë mbetet që Beniada ta publikojë me fytyrë të dashurin e saj, për t'i dhënë fund aludimeve. 

Nëse mund ta quajmë të tillë, “shkesi” i Beniadës dhe Blertit ne fakt nuk ka qenë Arbër Hajdari (vëllai i Blertit), por emisioni “Procesi Sportiv” ku Beniadës ju besua një vend që kur ishte pjesëmarrëse në "Big Brother VIP".

 

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore