Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Nuk është ditëlindja e saj! Por Enca merr surprizën e bukur në Dubai (FOTO)

Nuk është ditëlindja e saj! Por Enca merr surprizën e bukur

Këngëtarja Enca Haxhia ka udhëtuar këto ditë drejt Dubait me shoqërinë e saj, për të kaluar disa momente relaksi.

Prej disa ditësh, Enca Haxhia, ndodhe në Dubai me shoqërinë e saj. Pas ditëve të gjata që qëndroi në shtëpi për shkak të këmbës që bëri operacion, duket se këngëtarja kishte nevojë për pak relaks.

Nuk është ditëlindja e saj! Por Enca merr surprizën e bukur

E sigurisht që qëndrimin atje po e shfrytëzon në maksimum për tu relaksuar. Në profilet e saj në rrjetet sociale, ajo ka postuar foto e video nga pushimet e saj luksoze.

Ndërkohë mbrëmjen e kaluar, Enca është mbledhur me shoqërinë e saj në një club nate, ku i është bërë pritja më e bukur dhe është trajtuar si princesha e jo-ditëlindjes.

“Po festojmë jo-ditëlindjen time. E dashuroj këtë vend”, ka shkruar këngëtarja krahas pamjeve të shumta në “Instastory”.

Nuk është ditëlindja e saj! Por Enca merr surprizën e bukur

Nuk është ditëlindja e saj! Por Enca merr surprizën e bukur

Nuk është ditëlindja e saj! Por Enca merr surprizën e bukur

Nuk është ditëlindja e saj! Por Enca merr surprizën e bukur

Nuk është ditëlindja e saj! Por Enca merr surprizën e bukur

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Zgjedhje 2021

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore