Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Nuk është ashtu si mendoni! Njihuni me pjesën e trupit që dhemb më shumë në tatuazhe

Nuk është ashtu si mendoni! Njihuni me pjesën e trupit që

Ata që po mendojnë të bëjnë një tatuazh bëjnë një pyetje për ata që e kanë tashmë: “Ku dhemb më shumë?”.

Përgjigjet i ka dhënë i riu Soren Lorenson, i cili shprehet se është i varur nga tatuazhet dhe rendit më shumë se 200 dizajne në pjesë të ndryshme të trupit.

Punonjësi i picerisë në Florida, Soren Lorenson ka dhënë një intervistë për American Sun dhe ka folur për fiksimin e tij me tatuazhet.

Të parin e ka bërë në moshën 18-vjeçare në kërthizë, pasi sipas asaj që ka pohuar i kanë thënë se kjo është pika ku dhemb më shumë, raporton abcnews.

Një vit më vonë ai bëri dizajnin e dytë në trupin e tij dhe që atëherë ai viziton pothuajse çdo javë artistin e tatuazheve që ka zgjedhur për të bërë një të ri.

Soren Lorenson ka pohuar se tatuazhi që ka bërë në pjesën e bardhë të syrit ka qenë pa dhimbje, duke theksuar se tatuazhet më të dhimbshme janë ato në stomak, brinjë dhe përgjatë nofullës, pasi është direkt në kockë.

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore