Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

"Nuk e prisja të më shisje", Bearti i bën paralajmërimin e fortë Teas

"Nuk e prisja të më shisje", Bearti i bën

Tea është rikthyer në vëmendje me lëvizjen e fundit duke rrëfyer historinë e ndarjes së saj nga Bearti në aplikacionin e Për'puthen. 

Kjo gjë nuk i ka pëlqyer aspak Beartit, i cili është shprehur i zhgënjyer që Tea e ka “shitur”, duke paralajmëruar se do zbulojë disa të vërteta. 

"Nuk e prisja që më shet për 3,99 euro. Po meqënëse pate dëshirë ta bësh publike çdo histori i ka dy anë. Faji gjithmonë mbetet jetim.

Tani as unë nuk dua të qëndroj i heshtu dhe do tregoj pjesën time ‘Nuk i dua dramat dhe nuk i dua njerëzit të hynë në privatësinë time.

Për këtë arsye kam qëndruar i heshtur jo se nuk di e skam çfarë të flas. Meqenëse Tea luan kartën e viktimës përsëri edhe me mua.

Tani është rradha ime të flas se nuk është ashtu", shprehet Bearti. 

"Nuk e prisja të më shisje", Bearti i bën

"Nuk e prisja të më shisje", Bearti i bën

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Zgjedhje 2021

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore