Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Nuk e fsheh dot më/ Modelja shqiptare publikon fotot e para me të birin

Nuk e fsheh dot më/ Modelja shqiptare publikon fotot e para me të

Lajmet për shtatzaninë e modeles qarkulluan kudo por Aurela u përpoq ta mbante të fshehtë duke mos postuar asnjë foto.

Së fundmi ajo ka ndarë foto me djalin e saj në krah dhe duke i dhënë qumësht. Kanë qenë miqtë e modeles të cilët i kanë zbuluar foto me foshnjën dhe e kanë uruar. Aurela ka vendosur t’i ndajë urimet me ndjekësit, duke e mbushur ‘Instagramin’ me fotot e ëmbla.

Modelja Aurela Hoxha dhe partneri i saj  Albani, u bënë prindër për herë të parë para 2 muajsh, pas 6 vitesh lidhje.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore