Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

"Nuk duroj dot më!"/ Einxhel bëhet keq në BBVip dhe shpërthen në lot

"Nuk duroj dot më!"/ Einxhel bëhet keq në BBVip dhe

Ditën e sotme Einxhel ka qenë shumë e ngarkuar emocionalisht. Ajo madje ka shpërthyer në lot, duke treguar se shkak është bërë presioni i madh i lojës.

“Boll më, jam e lodhur nga 5 njerëz që i kam gjithnjë mbi kokë. Nuk mundem më, çdo gjë që them do kem një reagim. Fakti që po tregohem e fortë nuk do të thotë që duhet të më luftoni gjithë kohës.”- tha Einxhel.

Ka qenë Sarah e cila është përpjekur ta qetësojë Einxhelin dhe ta këshillojë që lojën ta marrë më me sportivitet.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore