Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Nuk duan t'ia dinë për të tjerët, Emily Ratajkowski dhe i dashuri momente intime në plazh (FOTO)

Modelja me famë botërore, Emily Ratajkovski po kalon pushimet e verës në Nju Jork pasi u zhvendos nga Los Anxheles.

Ajo ndodhet prej ditësh në plazhin East Hampton sëbashku me të dashurin e saj Sebastian McClard.

Modelja 29-vjeçare dhe McLard u shfaqën në momente intime me njëri-tjetrin, pa pasur problemin e njerëzve përreth.

Ata gjithashtu luanin edhe futboll amerikan, ku Emily tregonte trupin e saj të mrekullueshëm elegant.

Nuk duan t'ia dinë për të tjerët, Emily Ratajkowski dhe

Nuk duan t'ia dinë për të tjerët, Emily Ratajkowski dhe

Nuk duan t'ia dinë për të tjerët, Emily Ratajkowski dhe

Nuk duan t'ia dinë për të tjerët, Emily Ratajkowski dhe

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore