Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Nuk donte por.../ Olta Gixhari zbulon portretin e vogëlushit Amar (FOTO)

Nuk donte por.../ Olta Gixhari zbulon portretin e vogëlushit Amar (FOTO)

Aktorja e dashur për publikun, Olta Gixhari, publikon herë pas here pamje dhe video me të voglin e saj, Amar. Por sa herë poston diçka me vogëlushin, ajo kujdeset gjithmonë që të mos e tregojë portretin e djalit, duke mos dashur ta bëjë publik imazhin e tij.

Nuk donte por.../ Olta Gixhari zbulon portretin e vogëlushit Amar (FOTO)

Megjithatë në një video të publikuar së fundmi, ajo na tregoi pak nga portreti i Amar. Gixhari po filmonte ambientet e një lokali me të birin në krahë, kur në një moment ai kthen kokën duke treguar fytyrën para kamerës.

Nuk donte por.../ Olta Gixhari zbulon portretin e vogëlushit Amar (FOTO)

Menjëherë aktorja e lëvizi kamerën për të mos zbuluar më shumë nga portreti i Amar. Olta prej disa kohësh është zhvendosur për të jetuar në Spanjë së bashku me partnerin e saj misterioz.

Nuk donte por.../ Olta Gixhari zbulon portretin e vogëlushit Amar (FOTO)

Nuk donte por.../ Olta Gixhari zbulon portretin e vogëlushit Amar (FOTO)

Nuk donte por.../ Olta Gixhari zbulon portretin e vogëlushit Amar (FOTO)

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore