Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

"Nuk do ta lë në momentin më të keq të jetës së tij!"/Joana Sanz shkon në burg për të takuar partnerin e saj Dani Alves!

"Nuk do ta lë në momentin më të keq të jetës

Dani Alves është në burg që nga 20 janari dhe është në burg pa lirim me kusht në pritje të gjyqit pasi u akuzua për një sulm të dyshuar seksual të kryer në klubin e natës Sutton në Barcelonë. Pasi refuzoi të vizitonte gruan e tij, më në fund këtë të diel Joana Sanz erdhi për ta vizituar në qendrën e vuajtjes së dënimit “Brians 2”.

Në fund të vizitës, Joana u mor në pyetje nga shtypi dhe ndonëse nuk pranoi të përgjigjej, ajo pranoi se nuk do ta lërë vetëm në “momentin më të keq të jetës së tij”. Vetë ajo deklaroi se:

Nuk do ta lë në momentin më të keq të jetës së tij.

Ajo shoqërohej nga Bruno Brasil, miku i Dani Alves, i cili shoqëroi edhe ish-lojtarin e Pumas në klubin e natës natën e incidentit të dyshuar. 39-vjeçari ndodhet në burgun “Brians 2”, ku ndan një qeli me një të burgosur brazilian të quajtur Coutinho dhe nga burgu ka telefonuar gruan e tij Joana Sanz. Telecinco ‘El programa de Ana Rosa’ zbuloi detajet e një bisede telefonike mes Dani Alves dhe gruas së tij. Leticia Requejo ka shpjeguar se:

Joana Sanz i kërkoi atij të takoheshin dhe Dani Alves tha jo.  Mund të konfirmojmë se pasi tha jo, Dani Alves i ka telefonuar nga burgu direkt gruas që është ende gruaja e tij. Ka qenë një bisedë telefonike, e cila nuk ka zgjatur shumë, në të cilën gjërat vështirë se mund të diskutohen, sepse në këtë rast koha është para.

 

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore