Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Nuk do ta besoni sa ka kushtuar! Ronaldo dhe ora e tij luksoze “verbojnë” Instagram-in

Nuk do ta besoni sa ka kushtuar! Ronaldo dhe ora e tij luksoze

Futbollisti me famë botërore, Cristiano Ronaldo, ka ekspozuar së fundmi orën e tij jashtëzakonisht të shtrenjtë.

Super ylli i futbollit u bë sportisti më i paguar në botë kur u transferua te klubi në Arabinë Saudite në fund të vitit të kaluar.

Ronaldo përfiton 200 milionë euro në vit nga paga dhe aktivitetet komerciale të Al-Nassr. Për këtë arsye, 38-vjeçari nuk heziton aspak që të shpenzojë shuma të mëdha për gjëra luksoze.

Së fundmi, Cristiano ka pozuar me një orë të bukur në rrjetet sociale që ka marrë vëmendjen e fansave.

Nuk do ta besoni sa ka kushtuar! Ronaldo dhe ora e tij luksoze

Në bazë të njoftimit të “The Sun”, është fjala për orën e brendit Jacob & Co, e cila kushton 865.000 euro.

Edhe pse është orë jashtëzakonisht e shtrenjtë, CR7 ka mjaftueshëm para për të bërë shpenzime të tilla, meqenëse për vite të tëra është ndër sportistët më të paguar në planet.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore