Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Nuk do ta besoni, por ja sa paguhet Atdheu për një postim në Instagram

Nuk do ta besoni, por ja sa paguhet Atdheu për një postim në

Atdheu është një ndër konkurrentët më të komentuar të Për'puthen, video të të cilit qarkullojnë shpesh në rrjet. Pak kohë më parë ai u largua nga programi, por u rikthye sërish me kërkesë të vajzave dhe publikut.

Atdheu është shumë aktiv dhe në rrjete sociale, sidomos në Instagram. Sipas “Express”, konkurrenti i Për'puthen paguhet 500 euro për vetëm një postim, më shumë se disa nga personazhet vip që mund të kenë vite në ekran. 

Ai nuk ka reaguar ende rreth këtij fakti. Kujtojmë se Atdheu nuk është përputhur ende me asnjë ndër vajzat e programit.

Nuk do ta besoni, por ja sa paguhet Atdheu për një postim në

Nuk do ta besoni, por ja sa paguhet Atdheu për një postim në

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Zgjedhje 2021

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore