Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Nuk do ta besoni, pamja e re e Demi Lovato-s do t'ju habisë!

 

Këngëtarja dhe aktorja e njohur Demi Lovato surprizoi me paraqitjen e saj teksa tregoi trupin e hollë mbresëlënës në sfilatën e modës Hugo Boss në Miami. Ylli i popit 30-vjeçar kishte veshur një bluzë të bardhë që zbulonte belin e saj të tonifikuar teksa pozonte për fotografët.

Me flokët e errët të tërhequr Demi kishte kombinuar pjesën e sipërme me një fund maxi dhe një xhaketë të bardhë. Demi ka folur më herët hapur për çrregullimet e të ngrënit dhe betejën e saj me buliminë dhe siç thotë ajo tani “po mëson të dojë veten”.

Rikujtojmë, se Lovato ka përfunduar punën me turnet. Këtë rrëfim artistja e bëri në një sërë postimesh në InstaStory të cilat i fshiu më pas. 

 

Sinqerisht, më ka ardhur në majë të hundës duke parë veten dhe mendoj se edhe njerëzit e tjerë ndoshta ndihen njësoj. Dhe nëse nuk ndihen ashtu, atëherë ata mund të shikojnë videot e mia muzikore.

Gjatë dekadës së fundit, Lovato ka publikuar tre dokumentarë të ndryshëm që përshkruajnë luftën e saj me varësinë ndaj substancave narkotike dhe ndikimin në karrierën e saj. Dokumentari i saj i fundit, “Demi Lovato: Dancing With the Devil”, detajoi mbidozën gati fatale të këngëtares në vitin 2018. Pas incidentit, Lovato zbuloi se ajo ende pinte duhan dhe alkool me moderim.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore