Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Nuk dini si të zbukuroni pemën e fundvitit? Arbana Osmani sapo e bëri dhe duket kaq bukur (FOTO)

Nuk dini si të zbukuroni pemën e fundvitit? Arbana Osmani sapo e

Moderatorja e dashur për publikun, Arbana Osmani, është shumë aktive në rrjetet e saj sociale, ku ndan me ndjekësit e saj momente nga përditshmëria e saj.

Mbrëmjen e djeshme, Osmani ka vendosur që të ndajë me fansat disa foto dhe video, teksa tregon se është duke bërë zbukurimet në shtëpi për festat e fundvitit.

Nuk dini si të zbukuroni pemën e fundvitit? Arbana Osmani sapo e

“E dimë që bëhet me datë 6”, ka shkruar Arbana në një postim në “Instastory” teksa tregon se po bën pemës së bashku me fëmijët dhe mbesën e saj. Epo me sa duket festat e fundvitit kanë “trokitur” më herët në shtëpinë e moderatorës së njohur.

Ndërkohë kujtojmë se teksa po përgatitet për edicionin e dytë të “Big Brother VIP” dhe prezantimin e edicionit të 61 të “Festivalit të Këngës” në RTSH, Arbana Osmanin e pamë edhe si aktore, pas pjesëmarrjes në filmin “Sofia”, me regji të bashkëshortit të saj, Eduart Grishajt.

Nuk dini si të zbukuroni pemën e fundvitit? Arbana Osmani sapo e

Nuk dini si të zbukuroni pemën e fundvitit? Arbana Osmani sapo e

Nuk dini si të zbukuroni pemën e fundvitit? Arbana Osmani sapo e

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore