Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Nuk dini çfarë të vishni për festat e fundvitit? Jennifer Lopez iu vjen në ndihmë (FOTO)

Nuk dini çfarë të vishni për festat e fundvitit? Jennifer

Jennifer Lopez u ka dhënë miliona ndjekësve të saj një ide se si mund të vishen me të kuqe për Krishtlindje.

Këngëtarja dhe aktorja me famë botërore ka pozuar pranë një peme Krishtlindjesh me një veshje mjaft elegante. Ajo shfaqet e veshur me një xhaketë, pantallona dhe një palë taka ngjyrë të kuqe.

53-vjeçarja ka postuar disa fotografi në rrjetet e saj sociale, të cilat i ka shoqëruar me mbishkrimin:

“Ka filluar të duket shumë si Krishtlindje”.

Nuk dini çfarë të vishni për festat e fundvitit? Jennifer

Ndërkohë kujtojmë se JLo ka guxuar së fundmi teksa ka bërë një pozë të guximshme me një fustan të tejdukshëm, për numrin e dhjetorit të Vogue.

Nuk dini çfarë të vishni për festat e fundvitit? Jennifer

Nuk dini çfarë të vishni për festat e fundvitit? Jennifer

Nuk dini çfarë të vishni për festat e fundvitit? Jennifer

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore