Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

“Nuk di nga ta filloj dhe ku ta mbaroj”, konkurrenti i “Për’puthen” largohet nga emisioni: Ju kërkoj falje (FOTO)

“Nuk di nga ta filloj dhe ku ta mbaroj”, konkurrenti i

Konkurrenti i "Për’puthen", Emin Kelmendi ka deklaruar përmes një statusi në “Instastory” se nuk do të jetë më pjesë e emisionit.

Përmes postimit të gjatë, Emini falenderon autoren Olsa Muhametin, opinionistin Arjan Konomi dhe moderatoren Bora Zemani, teksa nuk jep arsye konkrete për largimin.

“Nuk di nga ta filloj dhe ku ta mbaroj”, konkurrenti i

Por kujtojmë që kohë më parë se Emini tha se në emision ishte vetëm për Anën, e cila u përjashtua.

“Nuk di nga ta filloj dhe ku ta mbaroj”, konkurrenti i

"Me të vërtetë nuk di nga ta filloj dhe ku ta mbaroj. Jeta së bashku me disa persona të veçantë të bëjnë të marrësh vendime të papritura. Me këtë deklaratë dua të them se unë nuk të jem më pjesë e emisionit që po thyen rekorde shikueshmërie Përputhen. Dua të falenderoj nga zemra zonjë e shtëpisë Olsa Muhametin, pa harruar Arjan Konomin dhe personin më pozitiv që kam njohur Bora Zemanin duke i kërkuar falje për gjithë nervozizmin që i kemi shkaktuar. Aty njoha dy persona që do i ruaj gjithmonë brenda zemrës, Andin dhe Mevlanin. Ju kërkoj falje të gjithëve që i kam bërë me u ndje keq dhe të gjithëve ju uroj më të mirat e zemrës", shkruan Emini.

“Nuk di nga ta filloj dhe ku ta mbaroj”, konkurrenti i

“Nuk di nga ta filloj dhe ku ta mbaroj”, konkurrenti i

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore