Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Nora Istrefi “tërbon” fansat me pozat me bikini, ja kush e shoqëron me pushime (FOTO)

Nora Istrefi “tërbon” fansat me pozat me bikini, ja kush e

Këngëtarja e dashur për publikun, Nora Istrefi, ka zbuluar përmes postimeve në rrjetet sociale se po shijon ditët e nxehta të verës në det.

Së fundmi ajo shfaqet e veshur me një palë bikini rozë dhe Nora i ‘çmendi’ ndjekësit.

Ajo vuri në pah format e saj të tonifikuara trupore dhe dukej mjaft joshëse.

Me anë të videove, Nora zbuloi se gjatë pushimeve po e shoqëron vajza e saj e vogël Renee.

  Nora Istrefi “tërbon” fansat me pozat me bikini, ja kush e

Nora Istrefi “tërbon” fansat me pozat me bikini, ja kush e

Nora Istrefi “tërbon” fansat me pozat me bikini, ja kush e

Nora Istrefi “tërbon” fansat me pozat me bikini, ja kush e

Nora Istrefi “tërbon” fansat me pozat me bikini, ja kush e

Nora Istrefi “tërbon” fansat me pozat me bikini, ja kush e

Nora Istrefi “tërbon” fansat me pozat me bikini, ja kush e

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore