Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

NOMINIMI/ Ja kush banor u largua nga shtëpia e Big Brother Vip 2

NOMINIMI/ Ja kush banor u largua nga shtëpia e Big Brother Vip 2

Xhonatan lë shtëpinë e Big Brother Vip 2 duke hequr dorë nga çmimi i madh.

Kjo është hera e dytë që ai del nga shtëpia, pasi herën e kaluar kur u nominua, ai u kthye sërish në shtëpi me biletë kthimi.

Në televotim gjatë kësaj jave ishin Efi, Luizi dhe Xhonatan.

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore