Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Nominimi i grupit “LEK”, babai i Dea Mishel reagon për herë të parë: Bëri lojë të...

Nominimi i grupit “LEK”, babai i Dea Mishel reagon për

Ditën e sotme në emisionin “Ftesë në 5” me Bieta Sulon ishte i ftuar për herë të parë babai i Dea Mishel, i cili tregoi se komentet ofenduese në rrjet kanë lënduar më shumë bashkëshorten e tij.

Sa i përket zgjedhjes së Deas për të dërguar në nominim Luiz-Kiara-Efi, ai tha se Dea bëri lojë të drejtë dhe ka guximin që një gjëje t’i shkojë deri në fund e jo të lëkundet.

Nuk ishte shumë dakord me këtë zgjedhje të saj Albataros Rexhaj, sipas të cilit Dea nuk bëri “Fairplay”.

Në një përplasje me moderatoren Albana Bejko, Albatrosi edhe u nervozua njësoj si një pjesë e mirë e fansave të Luizit.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore