Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Nominime të hapura dhe të mbyllura, zbuloni 3 banorët që rrezikojnë këtë javë

Nominime të hapura dhe të mbyllura, zbuloni 3 banorët që

Gjatë spektaklit të mbrëmjes së djeshme të “Big Brother VIP2”, nominimet janë bërë në një mënyrë shumë ndryshe nga herët e para.

Vëllai i Madh vendosi që të fusë një vazo me gogla në shtëpinë më të famshme në Shqipëri, në të cilën do përcaktohej nëse banorët do votonin në dhomën e rrëfimit apo në atë të ndenjes, pra nominime të mbyllura ose të hapura.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

Secili banor zgjodhi një gogël dhe më pas ata i bënin rrëfimet ose në dhomën e ndenjes ose në atë të rrëfimit.

Banorët me më shumë vota dhe që shkuan në nominim kësaj radhe janë Efi, Luizi dhe Xhonatani.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore