Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Noizy i bën dhuratën luksoze babait për ditëlindje: Je idhulli im

Noizy i bën dhuratën luksoze babait për ditëlindje: Je

Një nga reperët më të përfolur në showbiz, Noizy njihet për raportin e veçantë që ka me familjen.

Shpesh nëpër intervista ai ka përmendur nënën por edhe babain e tij duke thënë që i është mirënjohës atyre për çdo gjë.

Së fundi me anë të një postimi bëri të ditur se babai i tij sot ka ditëlindjen dhe me këtë rast ai u bëri një dhuratë të shtrenjtë.

Noizy i bleu babait një veturë luksoze të tipit “Mercedes”, ndërsa ua tregoi fansave atë përmes një postimi.

Krahas fotos së tipit “Mercedes” ku shihet edhe babai i tij pranë veturës që e mori dhuratë nga i biri, ai ka shkruar urimin e i tij për  të.

“Edhe 100 idhull”, shkruan reperi.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Zgjedhje 2021

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore