Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

“Noizy dhe Stresi bënë paqe, po ti me Shqipen?”, Ana e ka gati përgjigjen: E ka problemin me veten...

“Noizy dhe Stresi bënë paqe, po ti me Shqipen?”, Ana e ka

Të gjithë bien dakord nëse themi se Ana Lleshi dhe Shqipe Hysenaj, janë dy ish-konkurrentet më të bujshme të reality show-t “Për’puthen”. Ato herë pas here kishin përplasje në studio, e herë tjetër dukej se gjithçka është shumë mirë mes tyre.

Që të dyja janë shumë impulsive e shpërthenin në moment në studio. Madje edhe ndjekësit herë i "urrenin" e herë i pëlqenin.

Edhe pse kanë muaj që nuk janë më pjesë e "Për'puthen", që të dyja vazhdojnë të jenë aktive në rrjete sociale dhe mbrëmjen e kaluar, Ana ka zhvilluar një “intervistë” me ndjekësit e saj.

“Noizy dhe Stresi bënë paqe, po ti me Shqipen?”, Ana e ka

Pyetjet drejtuar Anës ishin të shumta, ndërsa ajo zgjodhi t’i përgjigjej një pyetjeje me Shqipen. Ndjekësit kanë qenë kuriozë të dinë si janë marrëdhëniet mes saj dhe Shqipes, ndërsa ish-konkurrentja nuk ngurroi të përgjigjej.

“Nuk e di domethënë, s’kam fjalë. Kur e lexova kam qeshur me lot, thashë “What the fuck?” Nuk jam në luftë me askënd. Nëse dikush është në luftë me mua, besoj e ka problemin me veten, jo me mua. Por jemi në paqe me Shqipen", i është përgjigjur Ana ndjekësit.

“Noizy dhe Stresi bënë paqe, po ti me Shqipen?”, Ana e ka

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Zgjedhje 2021

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore