Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Njihuni me konkurrentin më të ri të ”BBV”

Njihuni me konkurrentin më të ri të ”BBV”

Shtëpisë së “Big Brother” iu bashkua konkurenti më i ri,Valon Shehu.

Ai është këngëtar dhe kitarist.

Sipas tij në atë shtëpi mungon vendosshmëria dhe burrëria.

Ai deklaroi se nuk është as i dashuruar dhe as i lidhur.

Gjithashtu fizikisht ai shprehu një pëlqim për Beniadën.

Ai i kërkoi “Vëllait të Madh” dy gjëra: të kishte brenda një kitare sepse mungon një instrument që banorët të zhvillojnë një koncert të vogël dhe një thes boksi që të largojë emocinonet negative.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore