Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Njihuni me 52-vjeçaren që po “çmend” djemtë (FOTO)

Njihuni me 52-vjeçaren që po “çmend” djemtë

Edhe pse 52-vjeçe, Lori Vick nga SHBA-ja, thotë se merr shpesh mesazhe ngacmuese nga djem të rinj, kjo falë formave të saj trupore.

Lori tregon se për të arritur këtë është ushtruar shumë, ka zhvilluar orë të panumërta palestre si edhe ka konsumuar një dietë strikte të pasur me vitamina e proteina.

Lori është nënë e tre fëmijëve, Lexi 25-vjeç, Logan 19 vjeç dhe Lawson 17 vjeç. Ëndrra e 52-vjeçares është të ruaj format trupore dhe në të 60-at e saj të jetë në gjendje të pozojë ende me bikini.

“Kam punuar shumë që të arrij këtë rezultat. Ndjek një dietë strikte, ushtrohem në palestër dhe mbi të gjitha marr rreze dielli për të përfituar vitaminën D. Marr shumë mesazhe nga djem të rinj, më ngacmojnë dhe më ftojnë në takime. Shumica prej mesazheve vijnë nga persona që janë më të vegjël në moshë se djali im i madh Lexi”, u shpreh Lori.

Njihuni me 52-vjeçaren që po “çmend” djemtë

Njihuni me 52-vjeçaren që po “çmend” djemtë

Njihuni me 52-vjeçaren që po “çmend” djemtë

Njihuni me 52-vjeçaren që po “çmend” djemtë

Njihuni me 52-vjeçaren që po “çmend” djemtë

Njihuni me 52-vjeçaren që po “çmend” djemtë

Njihuni me 52-vjeçaren që po “çmend” djemtë

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore