Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

“Njerëzit po shokohen, më pëlqen ta shoh këtë”, Tayna zbulon se agjëron

“Njerëzit po shokohen, më pëlqen ta shoh

Ajo është reperja më “in” e momentit. Është fjala për Tayna-n, e cila është një besimtare myslimane. Së fundmi ajo ka zbuluar se po agjëron dhe nuk e kupton arsyen pse njerëzit po shokohen nga ky fakt.

“Njerëzit po shokohen, më pëlqen ta shoh

“Njerëzit po shokohen kur i them se agjëroj. Më pëlqen ta shoh këtë”, ka shkruar Tayna duke qeshur, krahas një video të postuar në “Instastory”.

Nga ana tjetër, kujtojmë që Tayna ka sjellë para pak ditësh projektin e ri “WTF”, një bashkëpunim me reperen britanike Ivoriana Doll, i cili është pritur mjaft mirë nga publiku.

“Njerëzit po shokohen, më pëlqen ta shoh

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Zgjedhje 2021

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore