Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

“Njerëzit e lumtur nuk urrejnë”, e dashur e Brad Pitt bën postim për Angelina Jolie? (FOTO)

“Njerëzit e lumtur nuk urrejnë”, e dashur e Brad Pitt

E dashura e re e Brad Pitt, Nicole Poturalski ka bërë një postim paksa goditës të martën mbrëma në “Instagram”. Modelja e njohur ka publikuar një fotografi të saj ku shfaqet me një fustan ngjyrë portokalli, por që gjithë vëmendjen e ka marrë shkrimi krahas saj.

“Njerëzit e lumtur nuk urrejnë”, e dashur e Brad Pitt

“Njerëzit e lumtur nuk urrejnë”, shkruan 27-vjeçarja teksa ka shtuar edhe disa emoji zemre. Ky postim vjen pas lajmeve të fundit ku thuhet se ka “tension” mes 56-vjeçarit Pitt dhe ish-bashkëshortes Angelina Jolie, 45 vjeçe.

“Njerëzit e lumtur nuk urrejnë”, e dashur e Brad Pitt

Ndërkohë besohet se dyshja ka pak muaj që është në lidhje, pasi ata të dy morën pjesë në një performancë të operës së Nebuchadnezzar të Kanye West në Hollywood Bowl në nëntor të vitit 2019.

“Njerëzit e lumtur nuk urrejnë”, e dashur e Brad Pitt

Bukuroshja ka një djalë dhe është e martuar me 68-vjeçarin Roland Mary, me të cilin pretendohet se është në një lidhje të hapur.

“Njerëzit e lumtur nuk urrejnë”, e dashur e Brad Pitt

“Njerëzit e lumtur nuk urrejnë”, e dashur e Brad Pitt

“Njerëzit e lumtur nuk urrejnë”, e dashur e Brad Pitt

“Njerëzit e lumtur nuk urrejnë”, e dashur e Brad Pitt

“Njerëzit e lumtur nuk urrejnë”, e dashur e Brad Pitt

“Njerëzit e lumtur nuk urrejnë”, e dashur e Brad Pitt

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore