Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Njerëz të guximshëm! Transformimet e pabesueshme nga meshkuj në femra (FOTO)

Njerëz të guximshëm! Transformimet e pabesueshme nga meshkuj

Sipas një studimi të botuar në vitin 2017, vetëm në Shtetet e Bashkuara të Amerikës janë pothuajse 1 milion transgjinorë. Ky ndryshim i gjinisë, kërkon shumë guxim si dhe mbështetje nga familjarët, miqtë dhe të dashurit.

Njerëz të guximshëm! Transformimet e pabesueshme nga meshkuj

“BrightSide” ka publikuar disa njerëz që janë treguar shumë të guximshëm dhe kanë zbuluar si dukeshin kur ishin meshkuj, e si duken tani që janë kthyer femra.

Njerëz të guximshëm! Transformimet e pabesueshme nga meshkuj

E siç mund t’i shikoni në fotografitë e mëposhtme, transformimet janë të pabesueshme dhe do të ngelni pa fjalë si kanë qenë dhe si janë tani.

Njerëz të guximshëm! Transformimet e pabesueshme nga meshkuj

Njerëz të guximshëm! Transformimet e pabesueshme nga meshkuj

Njerëz të guximshëm! Transformimet e pabesueshme nga meshkuj

Njerëz të guximshëm! Transformimet e pabesueshme nga meshkuj

Njerëz të guximshëm! Transformimet e pabesueshme nga meshkuj

Njerëz të guximshëm! Transformimet e pabesueshme nga meshkuj

Njerëz të guximshëm! Transformimet e pabesueshme nga meshkuj

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore