Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Një vit më parë humbi fëmijën, këngëtarja e famshme bën postimin prekës: Pikëllimi është një udhëtim...

Një vit më parë humbi fëmijën, këngëtarja e

Ka kaluar një vit që kur këngëtarja e famshme, Jessie J, zbuloi se kishte humbur fëmijën e saj. Ajo njoftoi se kishte humbur fëmijën në nëntor të vitit 2021, pak orë përpara se të performonte në një koncert në Los Angeles.

34-vjeçarja ka bërë tani një postim mjaft prekës në rrjetet sociale, ku shprehet se edhe pse ka kaluar kohë ende dhemb.

“Sot, një vit më parë më thanë se fëmija im nuk kishte më rrahje zemre” , nisi ajo mesazhin e saj në “Instagram”, duke shtuar: “Edhe pse mund ta tregoj historinë tani pa qarë, ende po zbuloj të gjitha gjërat pozitive që më dha kjo përvojë. Forcë, mençuri, ndjeshmëri dhe mirënjohje”.

Një vit më parë humbi fëmijën, këngëtarja e

Megjithatë, ajo pranoi se “ende dhemb”. “Gjithë ditën mendoj vetëm për të gjitha gratë, burrat dhe familjet që kanë kaluar të njëjtën gjë pa pushim dhe sa të fortë janë ata. Pikëllimi është një udhëtim kaq i çuditshëm dhe personal. Koha ndihmon, por kjo gjë nuk zbehet kurrë.

Të dërgojmë dashuri dhe forcë në zemrën e kujtdo që po kalon ose e ka kaluar këtë. Dhe engjëllit tim të vogël. Të ndjej kudo. Sidomos sot”, përfundoi këngëtarja e famshme.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore