Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Një VIP që do të doje të flirtoje? Kledi liston 3 artistet e njohura shqiptare

Një VIP që do të doje të flirtoje? Kledi liston 3 artistet e

Prova javore ka vijuar për konkurentët e ‘’Big Brother Vip’’  dhe njëri prej çifteve që e egzekutoi mbrëmjen e djeshme ishte edhe Kledi dhe Sheila.

Nga tërheqja rastësisht e goglave, Sheilës ju përcaktua të pyesë Kledin se me cilën prej personazheve të njohur nga showbizi shqiptar mund të përfytyrojë të kishte një flirt.

Pas këmbënguljes së Sheilës për tu përgjigjur, emri i parë që Kledi zgjodhi këngëtarja ishte Elvana Gjata, duke vijuar me Dafina Zeqirin dhe duke përfunduar me Dhurata Dorën.

‘’Si tip më përshtatet Elvana Gjata, më pëlqën edhe Dafina Zeqiri që tani është shumë lart. Më pëlqen gjithashtu edhe Dhurata Dora që tani është në Gjermani, ka arritur të qendrojë vetvetja’’,- është shprehur ai.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore