Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

“Një vendim shumë i drejtë”, Sindi ka dy fjalë për Anën pas largimit nga “Për’puthen”: Do të ishte...

“Një vendim shumë i drejtë”, Sindi ka dy fjalë

Edhe pse një konkurrent vendos që të largohet nga programi “Për’puthen”, publiku nuk le pa e komentuar dhe përmendur në çdo moment. Madje nuk ua kursejnë pyetjet në lidhje me to, edhe atyre që vazhdojnë rrugëtimin e tyre në këtë reality show.

Teksa Sindi Loci ka bërë një bashkëbisedim me ndjekësit e saj në “Instagram”, fansat nuk kanë ngurruar që ta pyesin se çfarë mendon ajo për Ana Kaurin, që doli nga emisioni.

“Një vendim shumë i drejtë”, Sindi ka dy fjalë

“Një vendim shumë i drejtë, nëse ajo nuk e gejnte më veten aty... E vlerësoj për guximin, do të ishte çfarë unë do të bëja gjithashtu nëse do isha në të njëjtën situatë si ajo”, u përgjigj Sindi.

Kujtojmë se Ana zbuloi gjatë puntatës së “Për’puthen Prime” se ka vendosur që të largohet nga programi. Madje ajo i bëri edhe një propozim Rinianit që të dilnin bashkë e të njiheshin jashtë, por ai e refuzoi atë.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Zgjedhje 2021

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore