Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Një trekëndësh dashurie, reagon për herë të parë ish-partneri i Kendall Jenner për lidhjen me Bad Bunny!

Një trekëndësh dashurie, reagon për herë të

Talenti i Phoenix Suns, Devin Booker, regoi pasi artisti reggaeton, Bad Bunny të premten mesa duket përmendi Kendall Jenner në këngën e tij të re "Coco Chanel". Bad Bunny dhe Kendall Jenner, së fundmi u panë duke shkëmbyer një puthje, shkuan në një takim të dyfishtë me Justin dhe Hailey Bieber dhe u larguan nga një festë Oscars në të njëjtën makinë.

Thuhet se ata po i marrin gjërat ngadalë për shkak se Jenner vetëm disa muaj më parë është ndarë nga Booker. Bad Bunny, megjithatë, mund të jetë duke lënë të kuptohet për faktin se ai dëshiron të zyrtarizojë marrëdhënien e tyre.

Në këngën e tij të re me Eladio Carrion, ai lëshon një rresht duke thënë: "Dielli i Puerto Rikos nxehet më shumë se ai i Phoenix, dhe ajo e di këtë".

Booker, 26 vjeç, nuk e mbajti veten dhe hyri në Instagram për të thumbuar Bad Bunny.

"Ai u shqetësua përsëri për një burrë tjetër," komentoi Booker në një postim.

Booker shkroi "BURRË" me të gjitha shkronja të mëdha, duke bërë që disa fansa të besojnë se ai po i referohej kur Bad Bunny puthi një nga kërcimtarët e tij meshkuj në skenë. Koha do të tregojë se si do të zhvillohet ky trekëndësh dashurie, por duket se Booker mund të mos jetë gati ta lërë modelen që të ikë.

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore