Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Një tjetër fëmijë? Ledri Vula shuan zërat: Pas Poit…

Një tjetër fëmijë? Ledri Vula shuan zërat: Pas

Këngëtari i famshëm shqiptar Ledri Vula organizoi  një mbrëmje me miqtë dhe kolegët e tij  ( 24 maj) për promovimin e albumit të ri, “1 G.O.A.T për ty”.  Në një intervistë për Top Channel në prapaskenën e festës ai ka folur për jetën e tij dhe nëse familja e tij do të bëhet më e madhe.

Gazetarja: A do i shtohet ndonjë pjesëtar familjes?

Ledri: Nuk e di. Dhe Poi veç ka ndodhë. Unë dua dhe dy goca dhe një çun.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore