Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Një rikujtim i veçantë i këngëve më të mira të divës së muzikës,Tina Turner!

Një rikujtim i veçantë i këngëve më të mira

Tina Turner, ndërroi jetë në moshën 83-vjeçare, krijoi shumë hite klasike me kombinimin e saj të R&B, funk, rock dhe pop, të gjitha të realizuara me fuqinë e saj të veçantë vokale të papërpunuar. Këtu është zgjedhja e hiteve të saj më të njohura dhe më të pëlqyera.

River Deep, Mountain High 

Tina Turner - The Best 

Tina Turner - Typical Male

Tina Turner- Proud Mary

Tina Turner - What's Love Got To Do With It

Tina Turner- We Don't Need Another Hero (Thunderdome) 

Tina Turner - Steamy Windows

Tina Turner & Ike - Nutbush City Limits 

Tina Turner -  Let’s Stay Together

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore