Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Një peshk që buzëqesh, një breshkë e “ndyrë”... fotot më të pabesueshme të botës së egër

Një peshk që buzëqesh, një breshkë e

Një peshk që duket se buzëqesh, një ari që jep një përshëndetej të ngrohtë nga larg dhe një breshkë deti shumë “e ndyrë”,  janë fotot më të pëlqyera të publikuara nga konkursi “foto komike të botës së egër”.

Një peshk që buzëqesh, një breshkë e

Konkursi u themelua nga Paul Joynson-Hicks dhe Tom Sullam, të dy fotografë profesionistë, ku veç pamjeve mahnitëse të botës së egër, ka për qëllim edhe promovimin e ruajtjes së saj.

Një peshk që buzëqesh, një breshkë e

Fotot e publikuara janë të mrekullueshme, e disa prej tyre duke sikur vijën nga një botë e filmave të animuar.

Një peshk që buzëqesh, një breshkë e

Një peshk që buzëqesh, një breshkë e

Një peshk që buzëqesh, një breshkë e

Një peshk që buzëqesh, një breshkë e

Një peshk që buzëqesh, një breshkë e

Një peshk që buzëqesh, një breshkë e

Një peshk që buzëqesh, një breshkë e

Një peshk që buzëqesh, një breshkë e

Një peshk që buzëqesh, një breshkë e

Një peshk që buzëqesh, një breshkë e

Një peshk që buzëqesh, një breshkë e

Një peshk që buzëqesh, një breshkë e

Një peshk që buzëqesh, një breshkë e

Një peshk që buzëqesh, një breshkë e

Një peshk që buzëqesh, një breshkë e

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore