Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Një person shkon në shtëpinë e artistes së famshme Rihanna për t'i propozuar dhe i ndodh e papritura...

Një person shkon në shtëpinë e artistes së famshme

Shtëpia e Rihanna-s në Los Anxhelos është bërë një pikë kyçe për policinë pasi një burrë nga Karolina e Jugut u shfaq në shtëpinë e saj me një propozim të enjten. I paidentifikuari është përgjuar menjëherë nga grupi i sigurisë dhe është thirrur policia. Burri pretendoi se ishte aty për t'i propozuar këngëtares dhe ekipi i Rihanna-s thirri policët menjëherë, thanë burime pranë situatës. Oficerët mbërritën menjëherë dhe vunë në dyshim qëllimet e burrit. Pas një hetimi të plotë, burri u lirua pa asnjë akuzë kundër tij.

Megjithëse nuk u konstatua se burri nuk kishte shkelur asnjë ligj, ai u shoqërua jashtë ambienteve dhe u këshillua të mos kthehej. Incidenti ka lënë të tronditur Rihanna-n dhe ekipin e saj, veçanërisht duke pasur parasysh se ylli i popit ka një familje të re dhe është në pritje për një fëmijë tjetër.

Kjo nuk është hera e parë që shtëpia e Rihannës vihet në shënjestër. Në vitin 2018, një burrë i quajtur Eduardo Leon u arrestua brenda shtëpisë së saj në zonën e L.A. Leon thuhet se kishte qenë në shtëpi për të paktën një ditë para se të zbulohej. Ai dyshohet se u tha autoriteteve se ishte atje për të bërë seks me Rihanna-n. Incidenti ka ngritur shqetësime për sigurinë dhe privatësinë e të famshmëve dhe ka nxitur një debat rreth hapave që yjet duhet të ndërmarrin për të mbrojtur veten.

Shumë të famshëm, përfshirë Rihannën, punësojnë ekipe sigurie gjatë gjithë kohës për të mbrojtur shtëpitë dhe familjet e tyre. Incidenti ka shërbyer gjithashtu si një kujtesë se, pavarësisht nga fama dhe pasuria e tyre, të famshëm janë ende të prekshëm ndaj kërcënimeve dhe sulmeve.

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore