Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

“Një grua u dashurua me mua”/ Aktorja e njohur zbulon sekretin që nuk e dinte askush: Në një periudhë të vështirë...

“Një grua u dashurua me mua”/ Aktorja e njohur zbulon sekretin

BB VIP – Në spektaklin e mbrëmjes së marte, “Vëllai i Madh” zbuloi për banorët sekretet që kishin zbuluar në dhomën e rrëfimit. Një sekret mjaft i goditur ishte ai i Arjola Demirit.

Aktorja e njohur ka rrëfyer një sekret që lidhet me një grua që ishte dashuruar pas saj. Arjola tha se në një periudhë të vështirë të jetës, një grua i ishte ofruar për ndihmë.

E teksa koha kalonte, gruaja në fjalë e kishte kaluar simpatinë e saj në dashuri. Kështu kishte krijuar një pëlqim për aktoren dhe ia kishte shprehur.

“Një grua u dashurua me mua”/ Aktorja e njohur zbulon sekretin

“Në një periudhë të vështirë të jetës, një grua më ofroi ndihmë, por me kalimin e kohës, ajo u dashurua në mua”, ka deklaruar Arjola në dhomën e rrëfimit, e cila më pas ka shtuar se është tërhequr nga raporti me personin në fjalë.

Aktorja e humorit ka mohuar të ketë pasur një pëlqim të ndërsjelltë ndaj saj. Ky sekret i Arjolës është pritur me shumë habi nga banorët e tjerë, të cilët e kanë përgëzuar për mënyrën si e ka mbajtur të fshehtë.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore