Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

“Një fatkeqësi”/ Modelja seksi kritika të forta Katarit: Hapja e Kupës së Botës ishte katastrofë!

“Një fatkeqësi”/ Modelja seksi kritika të forta

Përveç kritikave për të drejtat e njeriut dhe rregullat absurde të vendosura për tifozët, Katari duket se duhet të përballet edhe me pakënaqësitë për ceremoninë e hapjes së eventit më të madh futbollistik në vend.

Nxitësja e njohur e tifozëve dhe mbështetësja e flaktë e Kroacisë, Ivana Knoll, e ka quajtur Kupën e Botës në Katar si një “katastrofë”. Nëpërmjet Instagramit, ku numëron 570 mijë ndjekës, ajo e cilësoi hapjen si një “fatkeqësi” dhe organizimin më të “keq në histori”.

“Një fatkeqësi”/ Modelja seksi kritika të forta

“Kjo është një fatkeqësi! Më vjen keq për të gjithë njerëzit që nuk mund të shkojnë në Kupën e Botës për shkak të organizimit më të keq në histori”.

Megjithatë, ajo u shpreh se do donte të ishte në stadium për të bërë tifo për kombëtaren e vet kundër Marokut, takim ky i luajtur sot.

“Padyshim që bëj tifo për Kroacinë”, ka shtuar Ivana në fund.

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore