Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

“Një çun mamaje si Amos Zaharia”/ Aktori: Vajzat më kanë sharë shumë por...

“Një çun mamaje si Amos Zaharia”/ Aktori: Vajzat më

Aktori shqiptar, Amos Zaharia në një lidhje me skype në emisionin “Goca dhe Gra” ka rrëfyer detaje nga jeta e tij private.

Ndërsa në studio mes vajzave po diskutohej ndikimi i nënës në marrëdhënien e një çifti, Amos rrëfeu lidhjen e fortë me mamanë e tij, aktoren Yllka Mujo.

Ai u shpreh se marrëdhënia e ngushtë që ka me mamanë e tij nuk ka ndikuar në lidhjet e tij.

Amos: Unë përveç se nënë, e kam shoqe mbi të gjitha. Jam përpjekur që marrëdhënien me Yllkën ta coj në një tjetër dimension.

Nëse do ndërmerrje një projekt me kë do konsultoheshe?

Amos: As me njërën as me tjetrën, por me veten, vendimi më takon mua.

Ia ke prezantuar mamit gocat me të cilat je takuar?

Amos: Po, vajzat me të gjitha kam kaluar një kohë të gjatë dhe kanë pasur një lloj rëndësie në jetën time po.

Të ka quajtur çun mami ndonjëra nga partneret?

Amos: Jo, nuk e mbaj mend, më kanë sharë shumë, por jo çun mami.

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore