Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Një baba si Sabiani! Këngëtari i njohur i realizon të bijës fotot seksi (FOTO)

Një baba si Sabiani! Këngëtari i njohur i realizon të

Tashmë ajo është kthyer në një nga modelet më të njohura e të komentuara në showbiz-in shqiptar. Është fjala për Keisi Medinin, e cila herë pas here merr gjithë vëmendjen e fansave me postimet që bën në rrjetet sociale.

E kështu ka ndodhur edhe së fundmi, teksa ajo ka ndarë me ndjekësit në “Instagram” disa fotografi ku shfaqet mjaft seksi dhe provokuese.

Një baba si Sabiani! Këngëtari i njohur i realizon të

Keisi shfaqet e veshur me një fustan të shkurtër dhe të ngushtë, i cili i tregonte shumë bukur format elegante trupore. E sigurisht që pozat e saj kanë marrë mijëra pëlqime.

Por ajo çfarë ka tërhequr më shumë vëmendjen është personi që i ka bërë këto foto “hot” Keisit. Ka qenë vetë modelja ajo që ka zbuluar se pozat ia ka shkrepur pikërisht babai i saj, këngëtari i njohur Sabiani.

Një baba si Sabiani! Këngëtari i njohur i realizon të

Kujtojmë se si Sabiani ashtu edhe Keisi, kanë thënë nëpër intervista të ndryshme se janë shumë të lidhur me njëri-tjetrin. Madje këngëtari herë pas here edhe e ngacmon me komentet që i lë te fotot e saj seksi.

Një baba si Sabiani! Këngëtari i njohur i realizon të

Një baba si Sabiani! Këngëtari i njohur i realizon të

Një baba si Sabiani! Këngëtari i njohur i realizon të

Një baba si Sabiani! Këngëtari i njohur i realizon të

Një baba si Sabiani! Këngëtari i njohur i realizon të

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore