Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

“Nga unë do kesh vetëm mirëmëngjes dhe natën e mirë”, Luizi i prerë me Dea Mishel (VIDEO)

“Nga unë do kesh vetëm mirëmëngjes dhe natën e

Luizi dhe Dea Mishel ndërsa kanë pasur një bisedë janë sqaruar edhe në lidhje me mungesën e komunkimit që kanë me njëri-tjetrin.

Dea Mishel e ka pyetur se pse nuk i ktheu një përgjigje në momentin qe i bëri një pyetje, ndërsa Luizi i bëri me dije se prej ti do ketë vetëm një “mirëmngjes” dhe “natën e mirë” në mënyrën më të sinqertë, por vetëm kaq.

Dea Mishel: Të bëra një pyetje, ti pse duhet të thuash “mirëmëngjesi”. Çfarë do të tregosh me këtë?

Luizi: Nuk kam pse  të të përgjigjem moj Dea. Se e di se ku do të na çonte kjo pyetje-përgjigje bashkë dhe s’dua me arrit aty.

Dea Mishel: Po kjo tregon mungesë respekti. Pse po e bën këtë gjë?

Luizi: S’është mungesë respekti. Ta ktheva përgjigjen.

Dea Mishel: Është, unë të bëj pyetje dhe ti më thua mirëmëngjesi dhe pastaj nuk të flas, e më pas thua Amosi?

Luizi: Nuk thashë Amosi, më bone një pyetje nuk kam asnjë përgjigje. Mirëmëngjesi dhe natën e mirë e ke prej meje, në mënyrën më të sinqertë të mundshme.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

 

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore