Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Nga Sharon Stone tek Rita Ora, 19 VIP-at që dolen pa reçipeta në publik (FOTOT)

Nga Sharon Stone tek Rita Ora, 19 VIP-at që dolen pa reçipeta

Yjet e showbizzit janë bërë disa herë objekt diskutimesh për (zh)veshjet e tyre. Edhe pse në shumë raste shfaqen ekstravagante dhe plot sharm, jo pak herë e kanë tepruar.

Më poshte do gjeni disa foto të sjella nga BrightSide të daljeve pa reçipeta të tyre.

Nga Rita Ora, Rihhana, Kim Kardashian e J Lopez...Shihni FOTOT:

Nga Sharon Stone tek Rita Ora, 19 VIP-at që dolen pa reçipetaNga Sharon Stone tek Rita Ora, 19 VIP-at që dolen pa reçipeta  Nga Sharon Stone tek Rita Ora, 19 VIP-at që dolen pa reçipeta Nga Sharon Stone tek Rita Ora, 19 VIP-at që dolen pa reçipeta Nga Sharon Stone tek Rita Ora, 19 VIP-at që dolen pa reçipeta Nga Sharon Stone tek Rita Ora, 19 VIP-at që dolen pa reçipeta Nga Sharon Stone tek Rita Ora, 19 VIP-at që dolen pa reçipeta Nga Sharon Stone tek Rita Ora, 19 VIP-at që dolen pa reçipeta Nga Sharon Stone tek Rita Ora, 19 VIP-at që dolen pa reçipeta Nga Sharon Stone tek Rita Ora, 19 VIP-at që dolen pa reçipeta Nga Sharon Stone tek Rita Ora, 19 VIP-at që dolen pa reçipeta Nga Sharon Stone tek Rita Ora, 19 VIP-at që dolen pa reçipeta Nga Sharon Stone tek Rita Ora, 19 VIP-at që dolen pa reçipeta Nga Sharon Stone tek Rita Ora, 19 VIP-at që dolen pa reçipeta Nga Sharon Stone tek Rita Ora, 19 VIP-at që dolen pa reçipeta Nga Sharon Stone tek Rita Ora, 19 VIP-at që dolen pa reçipeta Nga Sharon Stone tek Rita Ora, 19 VIP-at që dolen pa reçipeta Nga Sharon Stone tek Rita Ora, 19 VIP-at që dolen pa reçipeta Nga Sharon Stone tek Rita Ora, 19 VIP-at që dolen pa reçipeta

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore