Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

"Nga karakteri yt më pëlqen gjoksi"/ Habit Arjoni në takim me Anën: Si s'po i fikin kamerat këto

"Nga karakteri yt më pëlqen gjoksi"/ Habit Arjoni në

Në Përputhen puntatën e sotme u dha takimi i Arjonit dhe Anës. Ata kaluan një moment të mirë dhe madje të dy u shfaqën të kënaqur në përfundim të tij.

Sigurisht nuk munguan as batutat mes tyre. Ana tha se ishte e tërhequr nga stili i veshjes së Arjonit dhe se donin të sqaronin debatin e tyre të mëparshëm.

“Më thuaj çfarë të pëlqen nga pamja ime Arjon?” e pyeti Ana.

“Më pëlqejnë sytë, format trupore,” u përgjigj Arjoni.

“Po nga karakteri?,” pyeti sërish Ana.

“Nga karakteri më pëlqen gjoksi,” tha Arjoni që shkaktoi të qeshura mes tyre.

Në fund ai shtoi “si s’po fikin kamerat këto të pijmë dhe pak verë”.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore