Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Nga garues tek zjarrfikës/ Këta janë Princat e Europës që askush nuk i njeh (FOTO)

Nga garues tek zjarrfikës/ Këta janë Princat e Europës

Të famshëm në botë janë princat e Anglisë, pasi për to flitet tërë kohën, por asgjë nuk i lë mbrapa Princat e tjerë të Europës, që bota nuk i njeh.

Nga një garues motorash tek një aktore në opera, e madje zjarrfikës vullnetarë, Daily Mail ka publikuar fotot e Princave të tjerë më pak të famshëm.

Afonso, Princi i Beiras, 24 vjeç, është shumë i dashur nga fansat e tij për shkak të stilit të mirë në të veshur dhe rolin që ka në Brigadën e Zjarrfikësve në Lisbonë të Portugalisë.

Po aq sharmant është dhe Princi Josef-Emanuel i Liechtenstein, me mënyrën e jetës që bën.

Princi Achileas i Greqisë duke se e shijon jetën në maksimum me aventurat e tij, dhe në Greqi ka marrë nofkën si “Zoti Grek”.

Nga garues tek zjarrfikës/ Këta janë Princat e Europës

Nga garues tek zjarrfikës/ Këta janë Princat e Europës

Nga garues tek zjarrfikës/ Këta janë Princat e Europës

Nga garues tek zjarrfikës/ Këta janë Princat e Europës

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore