Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Nga 450 paund në muaj në shuma marramendëse/ 24-vjeçarja që bleu shtëpinë e saj të parë duke... (FOTO)

Nga 450 paund në muaj në shuma marramendëse/ 24-vjeçarja

Shumë britanikë aktualisht po luftojnë me krizën e kostos së jetesës. Një ndër to ishte Tiffany Diaz, e cila kishte një punë që fitonte 450 paund.

Vajza nga Mançesteri shpesh ka marrë hua nga familja e saj vetëm që të përballonte jetesën deri në fund të muajit. Por një ditë ajo vendosi që të linte punën dhe të hapte një llogari në faqen për të rritur.

Tani 24-vjeçarja fiton shuma aq të mëdha sa i ka ndryshuar totalisht jeta. Madje me shitjen e fotografive seksi në “OnlyFans”, ajo ka blerë edhe shtëpinë e saj të parë.

Nga 450 paund në muaj në shuma marramendëse/ 24-vjeçarja

Në një intervistë ekskluzive për “Daily Star”, e reja ka thënë: “Isha në një supermarket me një kontratë zero orëshe dhe disa muaj mezi fitoja 450 paund. Doja më shumë në jetë. Unë jetoja në një apartament dhe kishte muaj që nuk përballoja dot jetesën. Merrja hua nga familja.

Kur u bëra pjesë e ‘OnlyFans’, diferenca ishte shumë e madhe sa isha në gjendje të blija shtëpinë time. Madje kam ndihmuar edhe miqtë dhe familjen time. Më parë merrja kredi dhe para hua, tani nuk kam asnjë borxh”, është shprehur Tiffany.

Nga 450 paund në muaj në shuma marramendëse/ 24-vjeçarja

Nga 450 paund në muaj në shuma marramendëse/ 24-vjeçarja

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore