Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

“Nëse të pyesin a je i lidhur çfarë do thuash?” Donaldi përgjigjet pas flirtimeve me Beatrix

“Nëse të pyesin a je i lidhur çfarë do

BIG BROTHER- Afrimitetit mes Donaldit dhe Beatrix ka krijuar sëfundmi shumë dyshime jo vetëm për banorët e BBV por edhe për fansat që e ndjekin thujase 24 orë këtë format.

Ky afrimitet është bërë më i evidentueshëm pas largimit të Semit nga Big Brother, shoqes së ngushtë të Bora Zemait.

Kujtojmë që Donaldi ndërkohë që krijon një afrimitet kaq të madh me Beatrix jashtë ka lënë një marrdhënie të pa sqaruar me moderatoren Bora Zemani.

Sakaq, sot Donaldi ka bërë një bisedë me DJ PM, ku ky i fundit e ka pyetur se si do përgjigjej nëse e pyesin a je në një lidhje. “Nuk e di çfarë të më vijë. Unë asnjëherë nuk bëj gjë kot. Nuk e kam vështirë të flasë.”- iu përgjigj Donaldi shkurt, duke mos zbuluar se çfarë po ndodh realisht mes tij dhe Beatrix.

Ndërkohë që më herët kur u ngacmuan nga Antonela, aktori e konsideroi Beatrix femër super të bukur dhe tërheqëse, edhe pse edhe kësaj të fundit nuk i ka dhënë shumë shpjegime./Gazeta Shqip

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore