Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

“Nëse ngacmon Kiarën do e zhgarravis”/ Luizi ia bën të qartë Bledi Manes

“Nëse ngacmon Kiarën do e zhgarravis”/ Luizi ia bën

Futja e Bledi Manes ditën e djeshme në Big Brother Vip duket se ka filluar t’i trazojë që në momentet e para ujërat brenda shtëpisë.

Armaldo duket se e ka të sigurtë që Bledi Mane është futur vetëm e vetëm për të sulmuar Luizin.

Dhe për këtë Maestro e ka parlajmëruar këngëtarin.

“Ma beso mua, ai do arrijë deri aty sa të të provokojë me Kiarën. Do arrijë deri në ekstrem,” i tha Armaldo.

“Aty mos më preki ai se e zhgarravis për sytë e ballit,” u përgjigj Luizi në nerva.

“E po e zhgarravit ti, po ai të do,” iu kthyer Armaldo.

“Ja shihe, e di ai, ma merr mendja që e di, meqë më ka parë e ka studiuar nga jashtë, e di se ku janë limitet,” tha Luizi.

“Nuk do t’ia dijë ai,” u përgjigj Armaldo.

“Po leje se kanë qenë burra më të mirë,” tha Luizi.

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore