Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Nëse Napoli fiton Champions League, modelja e njohur premton se do shfaqet lakuriq

Nëse Napoli fiton Champions League, modelja e njohur premton se do shfaqet

Shumë tifozë napolitan janë të frymëzuar nga Champions League. Ylli i OnlyFans, Paola Saulino është zotuar të udhëtojë lakuriq nëpër qytet nëse skuadra e Spallettit fiton turneun kryesor të klubeve evropiane.

Paola është një aktore italiane. E lindur në Napoli, ajo punoi si modele dhe gjithashtu luajti në disa filma artistikë. Popullariteti erdhi tek ajo pas regjistrimit në OnlyFans dhe disa premtimeve të çuditshme.

Nëse Napoli fiton Champions League, modelja e njohur premton se do shfaqet

Paola ka qenë një tifoze e Napolit që nga fëmijëria. Ajo shfaqet rregullisht në stadiumin Diego Maradona.

Nga rruga, Paula mbështeti Argjentinën në Kampionatin Botëror Si çdo napolitan normal.

“Unë mund ta përballoj. Do marr me qira një autobus të hapur dhe do dal tërësisht lakuriq në të gjithë Napolin. Le të fitojë vetëm Napoli im Ligën e Kampionëve”, premtimi i radhës i Paolës.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore