Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Nëse kalon këtë situatë, sipas Dojna Memës nuk ke për tu ndarë kurrë nga partneri!

Moderatorja e njohur Dojna Mema dhe partneti i saj, këngëtari Vlashent Sata janë bënë prindër të një djali. Nolan Sol e ndryshoi jetën e çiftit përgjithmonë. Dojna është mjaft aktive në Instagram duke postuar pjesë nga përditshmëria, e tashmë edhe me vogëlushin që i ka ‘ndriçuar’ jetën.

Dojna shpesh poston foto dhe video nga përditshmëria e saj dhe e familjes së saj. Ditën e sotme bukuroshja ka postuar një foto me partnerin e saj, Vlashentin dhe na kanë treguar se janë duke u marrë me mobilimin e shtëpisë së tyre të re e mesa duket në zgjedhjet për të, çifti ka zgjedhur një mendje të përbashkët. Me këtë rast Dojna ka shkruar një shprehje shumë të populluar në vendin tonë, të cilën bukuroshja ka dashur ta ndajë edhe me ndjekësit e saj.

Thonë që po su ndave kur mobilon shtëpinë, e ke për gjithë jetën

 

Dojna shpesh poston foto dhe video nga përditshmëria e saj dhe e familjes së saj. Së fundmi Dojna duket se është bërë mjaft nostalgjike dhe ka postuar një foto nga fëmijëria e saj së bashku me babain e saj, i cili tashmë nuk jeton më. Moderatorja ka shkruar disa fjalë mjaft prekëse për të atin dhe është shprehur se do të  donte shumë që babai i saj të mund të kishte mbajtur një herë në krahë djalin e saj, Nolan Sol.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore